Maraton “Po dolini reke Krke 2015”

Kolesarski klub Adria Mobil, je 3. maja prganiziral tradicionalni kolesarski maraton “Po dolini reke Krke”. Start je bil ob 10:00 na Glavnem trgu v Novem mestu. Glede na pripravljenost so kolesarji lahko izbirali med daljšo in krajšo progo. Maraton je bil rekreativnega značaja in primeren praktično za vsakogar. Mali maraton je bil dolg 36 in veliki 79 km. Za kolesarje je bilo dobro poskrbljeno med maratonom in po njem. Med kolesarjenjem so selahko okrepčali na okrepnih postajah. Na cilju pa so postregli s tradicionalnem golažem. Vsak udeleženec je prejel spominsko medaljo in darilo ter sodeloval v žrebanju nagrad. Maratona se je udeležilo 23 naših članov, kar je zelo lepa številka. Večina je opravila z krajšo progo, ostali pa z daljšo. Trije pa so celo prišli, kakor tudi odšli z maratona, s kolesi iz Metlike.